Služby

 

Paleo centrum s.r.o. poskytuje poradenské služby v oblasti zdravia, stravovania a životného štýlu. Paleo centrum s.r.o. je partnerom Polikliniky Mlynská dolina v Bratislave, kde odborné konzultácie a vyšetrenia poskytuje MUDr. Eva Smíšková.

Na konzultácie a vyšetrenie je nutné vopred sa objednať, mailom, telefonicky, alebo prostredníctvom formulára.

Paleo centrum s.r.o. je zmluvným partnerom poisťovneUnion partner logo

Ordinačné hodiny Paleo centra
Ordinačné hodiny MUDr. Eva Smíšková
od do od do
Pondelok 14:30 18:00 Pondelok 7:30 13:30
Utorok 14:30 18:00 Utorok 7:30 13:30
Streda 14:30 18:00 Streda 7:30 13:30
Štvrtok 14:30 18:00 Štvrtok 7:30 13:30
Piatok 10:00 15:30 Piatok 7:30 13:00

Prehľad služieb a produktov

Služba / produkt Popis Cena Cena po zľave*
Odborné konzultácie - nutričný poradca Osobne (v prípadoch, keď nie je možné sa stretnúť, môže byť aj telefonicky), v dohodnutom termíne, na Poliklinike Mlynská Dolina v Bratislave. Analýza zdravotného stavu a cieľov klienta, vysvetlenie princípov optimálnej stravy.

 

Konzultácie 1 hodina 49 eur 39 eur
Lekárske a laboratórne vyšetrenie, MUDr. Eva Smíšková, Poliklinika Mlynská dolina Bratislava Interné vyšetrenie, komplexná anamnéza, rozbor životného štýlu, v kompletnom fyzikálnom vyšetrení, odbery podľa potrebných krvných parametrov (individuálne), EKG s vyhodnotením, osobná konzultácia k výsledkom (20 min) 30 eur -
Test potravinovej intolerancie Diagnostický test na 59 potravín. Robí sa na Poliklinike, súčasťou testu je konzultácia s nutričným špecialistom, interpretácia výsledkov testu a konkrétne odporúčania k stravovaniu. 136,90 eur 114,90 eur
Personalizovaný nutričný plán Na základe konzultácie a vašich konkrétnych cieľov vám navrhneme jedálny lístok, na týždeň alebo mesiac, podľa ktorého sa môžete stravovať. Takto zostavený jedálny lístok je inšpiráciou pri varení a tiež garanciou toho, že vo vašej strave budú v ideálnej miere zastúpené všetky dôležité živiny.
Personalizovaný nutričný plán na 1 týždeň 39 eur 29 eur
Personalizovaný nutričný plán na 1 mesiac 89 eur 69 eur
Výpočet dennej potreby kalórií a nutrientov Primárne určený pre klientov, ktorí by chceli zmeniť hmotnosť (zvýšiť alebo znížiť) a chcú si sledovať denný príjem kalórií. 20 eur zdarma
Nutričná analýza stravy Komplexná a detailná analýza stravy (štandardne sa robí za jeden kompletný týždeň počas ktorého si klient zaznamenáva všetko čo zje a vypije :)
Analýza obsahuje prehľad makronutrientov a mikronutrientov, vrátane odporúčaní ako riešiť prípadné nedostatky.
75 eur 50 eur
Kniha Moderné paleo Prvá slovenská kniha o paleo princípoch stravovania sa v modernej dobe. Spoluautorkou je MUDr. Eva Smíšková. Objednať si môžete tu. 12 eur*Zľavy poskytované spoločnosťou Paleo centrum, s.r.o. pre poistencov Union zdravotná poisťovňa, a.s.

V prípade záujmu o služby Paleo centra a Polikliniky Mlynská dolina nám napíšte na info@paleo.sk alebo zavolajte na číslo 0905 97 97 61.

 

Paleo stravovanie je v princípe vhodné pre každého, či už ako doplnková režimová liečba, alebo z dlhodobého preventívneho hľadiska. Medzi najčastejšie diagnózy, pri ktorých paleo stravovanie znamená výrazné zlepšenie stavu alebo vyliečenie, patria napríklad:

  • obezita
  • cukrovka 2. typu
  • poruchy metabolizmu cholesterolu
  • chronické tráviace ťažkosti po vylúčení organickej poruchy
  • ekzémy, vyrážky
  • znížená obranyschopnosť (imunita), časté prechladnutia
  • únavový syndróm
  • zvýšené hodnoty zápalových parametrov (napríklad pri reumatologických ochoreniach)